naglowek_Ldd2017.jpg

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

 

MIEJSCE OBRAD

Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie
ul. Grottgera 2
20-029 Lublin

Poziom konferencyjny S7 - S8 (IV piętro)

 

REJESTRACJA / ODBIÓR MATERIAŁÓW KONFERENCYJNYCH

Biuro konferencji zlokalizowane będzie w holu wejsciowym budynku, na parterze. Rejestracja uruchomiona zostanie o godz. 8.00, bezpośrednio przed rozpoczęciem obrad.

Konferencja przeznaczona jest wyłącznie dla lekarzy i przedstawicieli branży farmaceutycznej.

Opłata rejestracyjna od dnia 1 marca 2017 wynosi 100 zł brutto.

Uczestnicy konferencji otrzymają materiały konferencyjne, zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo, punkty edukacyjne, lunch oraz poczęstunek podczas przerw.
 

IDENTYFIKATORY

Identyfikator otrzymany podczas rejestracji upoważnia do uczestnictwa w obradach, wstępu na teren wystawy firm oraz korzystania z posiłków wymienionych w programie. Prosimy o posiadanie przy sobie identyfikatorów – pracownicy agencji ochrony są zobligowani do ich sprawdzania.


INFORMACJE DLA PRELEGENTÓW

Sala wykładowa wyposażona jest w projektor multimedialny i laptop z programem PowerPoint. Prelegenci są proszeni o przekazanie swoich prezentacji bezpośrednio obsłudze technicznej w sali obrad najpóźniej w przerwie poprzedzającej sesję, w której zaplanowana została prezentacja.
W przypadku prezentacji zawierających filmy, elementy animacji itp. sugerujemy wcześniejszy kontakt z obsługą techniczną i przetestowanie poprawności odtwarzania prezentacji.
Prelegent ma możliwość użycia własnego laptopa po uprzednim uzgodnieniu z obsługą techniczną w sali obrad.

 

PARKINGI W POBLIZU LUBELSKIEGO CENTRUM KONFERENCYJNEGO

Lubelskie Centrum Konferencyjne posiada własny parking podziemny z ograniczona liczbą płatnych miejsc parkingowych. Bilety pobiera się przy szlabanie, podczas wjazdu. Obowiazuje taryfikacja godzinowa, płatność bilonem.

Większy (i tańszy) parking podziemny znajduje się po sąsiedzku, pod Placem Teatralnym (przed Centrum Spotkania Kultur). Wjazd na parking od ul. Radziszewskiego. Bilety pobiera się przy szlabanie, podczas wjazdu. Obowiazuje taryfikacja godzinowa.